додому АТО В Тернопіль повернулися бійці зведеного батальйону “Тернопіль” та 24-ї окремої механізованої Залізної...

В Тернопіль повернулися бійці зведеного батальйону “Тернопіль” та 24-ї окремої механізованої Залізної бригади

433

vlcsnap-2014-09-12-17h40m19s20В Тернопіль повернулися бійці зведеного батальйону “Тернопіль” та 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького. Військовослужбовці та міліціонери розповіли про ситуацію на Сході, забезпеченість армії, ставлення місцевих мешканців.

Андрій Поляруш, командир відділення 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького: “Зараз йде війна артилерії, нема  вже такої війни як фронт на фронт, в атаку ніхто не ходить, зараз війна артилерії страждає мирне населення, діти. Немає світла по всій Луганщині, немає води, елементарного продовольства немає, навіть хліба. А місцеве населення деколи підтримує, а деколи навіть води не подадуть”.

Андрій Казнавецький, командир роти патрульної служби Тернопільського міськвідділу міліції, боєць зведеного батальйону “Тернопіль”: “Люди в даному місті, на мою думку, вже ні за Росію, ні за Україну, хочуть щоб був спокій в місті. Найбільше шкода солдатів збройних сил України, які були в полі без харчування, без води”.

Мирослав Черняшов, заступник командира роти, боєць зведеного батальйону “Тернопіль”: “Тяжко, ці обстріли, кожну ніч градами б’ють  і земля здригається, напружено, себе постійно тримаєш в тривозі”.

Олександр Іриця, командир взводу 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького: “Єдине, за що вдячні всій Україні і Тернопільщині зокрема, за підтримку. Бо дійсно підтримували, на одному аркуші паперу прийшло, що Ви мене не знаєте, але я Вам дуже дякую, далі – теплі слова…”