![vlcsnap-2022-02-24-18h28m54s766](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/vlcsnap-2022-02-24-18h28m54s766-640x360.png)
В разі надзвичайної ситуації, якщо в оселях тернополян не буде води, людям пропонують скористатися колонками-качалками. На території міста працює сорок одна водоспоруда. Вони розташовані в різних мікрорайонах Тернополя.
В разі надзвичайної ситуації, якщо в оселях тернополян не буде води, людям пропонують скористатися колонками-качалками. На території міста працює сорок одна водоспоруда. Вони розташовані в різних мікрорайонах Тернополя.