додому Новини В п’ятницю, 17 квітня, ФК “Тернопіль” зіграє проти кіровоградської “Зірки”

В п’ятницю, 17 квітня, ФК “Тернопіль” зіграє проти кіровоградської “Зірки”

475

ivegeshВ п’ятницю, 17 квітня, ФК “Тернопіль” зіграє проти кіровоградської “Зірки”. Гра на Тернопільському центральному стадіоні обіцяє бути напруженою – суперник із Кіровограда із весни не знає поразок, а от тернополянам додає бойового настрою невдоволення попереднім матчем, в якому ФК “Тернопіль” на виїзді поступився комсомольскому “Гірник-Спорту” з рахунком 0:4.

– Не може команда, яка йде десь в лідируючій групі по пропущених голах, бути четверта знизу. Однозначно, ми над цим будемо працювати. Десь ми довіряли цілий час старшим хлопцям, думали, що старий кінь борозни не попортить, но виходить, що вже на стільки старий, що портить. Я думаю одно, що будем думати, будем зараз перестраюватись, будем довіряти молодим і будемо робити всьо, щоби команда в задній лінії в нас була така як в ті роки, що ми були в другій лізі, – говорить головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.

Найближчу гру ФК “Тернопіль” зіграє на рідному стадіоні. В гості до тернополян приїде кіровоградська “Зірка”, яка в чотирьох турах після зимового міжсезоння здобула чотири перемоги.

– Ви знаєте, Кіровоград, я вже беру всі центральні газети, “Український футбол”, “Команда” і дивлюся, де буде стаття хто зупинить “Зірку” Кіровоград. Та команда набрала ходу, команду практично неможливо зупинити, такими темпами вона добереться ще до “Олександрії”, “Сталі” дніпродзержинської, ну, хочем – не хочем, ми з ними мусимо грати. Я думаю одно, що бажання в нас буде, будем старатись, всі ми розумієм, що то за команда, команда практично з виконавцями з прем’єр-ліги. Але, як то говориться, чудеса бувають, будем старатись, будем битись і я думаю болільник, який прийде на стадіон зараз на нашу гру із “Зіркою” Кіровоград буде задоволений, тому що до послідньої хвилини, до посліднього свистка будем битись, будем старатись, і будем показувати той футбол, який ми показували і раніше на наших стадіонах, – каже Василь Івегеш.

Матч ФК “Тернопіль” і “Зірки” Кіровоград відбудеться в п’ятницю, 17 квітня, на центральному стадіоні Тернополя. Початок зустрічі о 18 годині.