додому Новини В парку Національного відродження планують звести соціально-спортивний центр “Вулична академія”

В парку Національного відродження планують звести соціально-спортивний центр “Вулична академія”

1357

У Тернополі, в парку Національного відродження планують звести соціально-спортивний центр «Вулична академія», де можна було б займатись футболом, гандболом та іншими видами спорту.

Вартість проекту – майже 600 тисяч доларів, при цьому грошей з бюджету міста не планують витрачати. Заплановано, що соціально-спортивний центр включатиме в себе ігровий майданчик зі штучним покриттям та трибуною, тренажерний майданчик, роздягальні та спортивний хостел. Проект також зацікавив відомих українських футболістів, які теж пообіцяли його підтримати.

Навколо будівництва у Парку Нацвідродження сьогодні чимало дискусій, частина тернополян та депутатів міськради проти зведення цього комплексу.Така ідея подобається не усім тернополянам. Зводити академію планують на тому ж місці, де у 2014-му планували побудувати “парковий екоготель”. Тоді через протести тернополян будівельні роботи так і не розпочали.

Територію тернополяни вважають парком і протестують проти будь-якого будівництва. – Ініціатори ж створення центру кажуть – жодне дерево не буде вирубане, а сама ідея із створенням чогось для дітей – не може зашкодити Тернополю загалом. У п’ятницю ті, хто проти будівництва знову збираються біля скандальної будови аби вирішити подальшу долю парку Нацвідродження. Акцію назвали «Врятуй парк!»

Аргументи обох сторін – у нашому випуску у п’ятницю ввечері.