Головна АТО В останню путь тернополяни провели бійця 24-ої бригади Володимира Яницького

В останню путь тернополяни провели бійця 24-ої бригади Володимира Яницького

493

vlcsnap-2015-11-23-17h16m52s151В останню путь тернополяни провели бійця 24-ї бригади Володимира Яницького. Він помер на сороковому році життя вночі на 22 листопада від раку шлунку у другій лікарні Тернополя.

Володимир Яницький рік тому залишив своїх батьків, кохану дівчину та всіх рідних і пішов воювати у зону АТО. У серпні, уже 2015 року, його комісували з війська через внутрішній крововилив і направили у госпіталь в Лисичанську. Чоловік навіть не підозрював, що у нього – невиліковна недуга. Згодом, Володимира перевезли у Тернопіль і завдяки пожертвам родина змогла придбати потрібний препарат для лікування. Ненадовго йому стало краще та у ніч на 22 листопада його стан знову погіршився і чоловік помер. Попрощатись з бійцем у понеділок, 23 листопада, прийшли рідні, друзі, сусіди, військові та волонтери.

– Йому в Кримському, ми вже як другу ротацію пройшли в Кримське,то він в Кримському каже, що язва впринципі ,я їсти варив, поваром був. А він каже, так і так, я масного не хочу такого, типу таке, щоб не було жирне воно, я йому відливав і він собі їв потім почалася у нього кровотеча. Ми відправили його в Лисичанськ, потім в Харків а з Харькова відправили його у Львів у госпіталь, – розповідає побратим Володимира Яницького Ігор Гуцало.

– Боєць, він завжди буде бійцем. Він завжди залишиться в наших серцях. Знаю, що цей хлопець ніс службу у 24 бригаді, був на лінії розмежування вогню. Ми завжди підвозили деякі речі харчування, займалися забезпеченням цього підрозділа, знаю, що він був дійсно справжній боєць, – говорить керівник волонтерської групи “Схід та Захід єдині” Василь Конько.

– Володимир Ярославович працював у нас керівником охорони і зарекомендував себе дуже доброю людиною, відповідальною людиною. У нього багато позитивних якостей, через що нам дуже боляче з ним прощатися у такому молодому віці. Він не ховався, пішов воювати, захищаючи свою батьківщину і звідти повернувся уже хворим, – каже колега по роботі Наталія Баран.

Уже другий рік на території Україна ведеться негласна війна у ході якої гинуть люди. Володимир Яницький був одним із тих героїв які не побоялися віддати своє життя за свою Батьківщину.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here