додому суспільство В обласному управлінні МВС відбулись урочистості з нагоди Дня міліції

В обласному управлінні МВС відбулись урочистості з нагоди Дня міліції

583

Завтра працівники внутрішніх справ України відзначатимуть професійне свято. Саме 20 грудня 1990 року Верховна Рада України прийняла Закон "Про міліцію". Сьогодні, напередодні свята, в Тернопільському обласному управлінні внутрішніх справ відбулись урочистості.

Василь Облещук в органах внутрішніх справ Тернопільщини служить більше 30 років, каже, за цей час жодного разу про свій вибір професії не пошкодував. Аби бути міліціонером, потрібно перш за все мати бажання виконувати таку роботу, каже Василь Облещук. Коли молоді спеціалісти приходять у міліцію працювати не за покликанням, а лише за дипломом, вони довго на роботі не затримуються.

– На працівників міліції покладене відповідальне завдання – це захист життя і спокою громадян, інтересів держави і суспільства від злочинних посягань, боротьба зі злочинністю, охорона громадського порядку. Сьогодні працівники міліції показують високий професіоналізм і мужність, не шкодуючи життя і здоров'я, інколи ризикуючи власним життям, заради життя інших, забезпечують громадський порядок на теренах області, – розказує начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області Василь Облещук.

Упродовж цього року на Тернопільщині міліціонери не допустили росту злочинності, в тому числі тяжких і особливо тяжких злочинів, каже начальник обласного управління внутрішніх справ Віктор Сак. А показник рівня загальної злочинності на десять тисяч населення на Тернопільщині – один із найнижчих в Україні. 2012 рік був знаковим для тернопільських міліціонерів, бо вони на належному рівні забезпечували охорону громадського порядку під час Євро-2012 і виборів до Верховної Ради України.

– Працівники міліції області несли додаткове навантаження при забезпеченні охорони громадського порядку під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини Євро-2012. 150 працівників внутрішніх справ області у складі зведеного загону допомогали Львівським правоохоронцям, а співробітникти ДАІ та оперативні управління карного розшуку були відрядженні у місто Київ. Решта особового складу забезпечували громадський порядок у фан-зонах, на вулицях області. МВС позитивно відзначили нашу роботу, бо з поставленими завданнями тернопільські міліціонери справились, – каже начальник управління внутрішніх справ України в Тернопільській області Віктор Сак.

Із професійним святом міліціонерів вітали представники тернопільської влади, а також тих органів, які дотичні до роботи міліції. Багатьом правоохоронцям за самовіддану роботу, служіння народу України присвоїли чергові звання, вручили грошові премії, цінні подарунки, а декому – ключі від квартир.

– Від імені колегії управління Міністерства внутрішніх справ, від себе особисто щиро і сердечно вітаю Вас та членів Ваших сімей з професійним святом – Днем міліції, – вітає Віктор Сак.

Під час урочистостей згадали і про ветеранів правоохоронних органів, які багато років віддали службі у міліції.