Головна суспільство В нових тернопільських автобусах пільговиків перевозитимуть без обмежень

В нових тернопільських автобусах пільговиків перевозитимуть без обмежень

227

В нових тернопільських автобусах, які належать "Тернопільелекротрансу", пільговиків перевозитимуть без обмежень, аналогічно як у тролейбусах, – таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Для пасажирів не пільгових категорій, вартість проїзду не зміниться – 2,5 грн , такий тариф протримається щонайменше до кінця 2013 року.

3 нових автобуси під номером один А у Тернополі курсують з 12 серпня. Їх комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» отримало у червні. Автобуси відвоювали у Львівського автобусного заводу за невиконаний протягом кількох років договір постачання 2 тролейбусів. Спочатку автобуси працювали в режимі маршрутного таксі – проїзд 2,5 грн та обмежена кількість пільговиків. Сьогодні виконком міськради прийняв рішення перевозити пільгові категорії пасажирів без обемежень.

Ігор МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту і зв'язку Тернопільської міськради: "Вони від сьогодні будуть працювати в режимі необмеженої кількості пільговиків. Але, на жаль, поки що залишається вартість проїзду дві гривні п"ятдесят копійок, через те, що законодавство надзвичайно серйозно регламентує використання субвенцій і через те, що ми не можемо переступити через це, бо можна бути важко покараним, поки що ситуація оперативно могла змінитись тільки таким чином".

2,5 грн, такий тариф протримається, каже Ігор Мединський, щонайменше до кінця 2013 року.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here