додому Головні В ніч на 5 квітня у Тернополі завершиться опалювальний сезон

В ніч на 5 квітня у Тернополі завершиться опалювальний сезон

625

BATAREAСьогодні опівночі у Тернополі завершиться опалювальний сезон. В ніч на 5 квітня відключать тепло як у житлових будинках, так і в бюджетних установах, кажуть у міськраді. Зупинці опалення сприяють погодні умови – за показниками гідрометцентру середньодобова температура за минулі та найближчі дні сягатиме більше 8 градусів тепла.

Завершувати опалювальний сезон у Тернополі планували ще в кінці березня, але, оскільки синоптики обіцяли 1 квітня похолодання, процедуру відтермінували. Проте зараз для відключення теплопостачання є усі необхідні умови, до того ж, температура середньодобова у Тернополі за останні три доби була вищою за 8 градусів тепла.

– Опалювальний період завершується сьогодні вночі, тобто в північ з понеділка на вівторок. Він завершується у всіх у зв’язку з тим, що йде дуже різке підняття температури в Західних регіонах України. Якщо виправдовуються ті прогнози, які є ми завтра вже матимемо – середню температуру біля 15 градусів. Тобто і нічна і денна температура дуже висока. І далі вона не буде опускатися нижче 12-13 градусів середньодобова, – розповідає директор КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Андрій Чумак.

Відключать опалення як у житлових будинках, так і в бюджетних установах. Директор “Тернопільміськтеплокомуненерго” розповідає, у разі різкого похолодання вони відновлять теплопостачання.

– Так як показує прогноз нічна температура 8-10 – це літня температура. Влітку школи не жаліються, що їм зимно. Тобто це температура літня оці найближчі дні. Якщо буде пониження температури, будем приймати спільне рішення, яким чином діяти, – каже Андрій Чумак.