Головна духовність В неділю, 29 березня, в Тернополі відбудеться Хресна дорога

В неділю, 29 березня, в Тернополі відбудеться Хресна дорога

212

vlcsnap-2015-03-23-17h16m23s9В неділю, 29 березня, в Тернополі відбудеться Хресна дорога. Люди йтимуть з хрестом вулицями міста і молитимуться за мир і цілісність України. Участь у ході серед інших візьмуть гості з Києва – учасники щорічної прощі “Слідами Патріарха Йосифа Сліпого” із Заздрості до Зарваниці.

В суботу, 28 березня, відбудеться піша проща до Зарваниці, яку назвали Слідами Патріарха Йосифа. Люди йтимуть саме тим шляхом, який символізує уривок з життя Патріарха: коли маленький Йосип захворів, його мати Анастасія, взяла хлопчика на руки та пішла до Зарваниці, віруючи в те, що Матір Божа прийме її жертву та поверне здоров’я дитині.

– Мати тримала дитину на руках і ні на хвильку не присіла, щоб спочити, а всю дорогу, від Заздрості до Зарваниці несла дитину на руках. І дійсно в ікони Чудотворної, мати з батьком випросила оздоровлення. Тим шляхом кияни побудували стації Хресної дороги, 14 хрестів, – розповідає Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк.

Паломники з Києва пройшовши “Слідами Патріарха Йосифа”, помолившись в Зарваниці, візьмуть участь у Хресній дорозі, яка відбудеться у Тернополі в неділю, 29 березня.

– Вони посвячують той труд, то паломництво за мир, спокій і незалежність України. Правдиву незалежність, без корупції, без хабарництва. Після того вони приїдуть у Тернопіль, братимуть участь у Хресній дорозі,на одній із стацій паломники будуть нести хрест, – каже Кир Василій Семенюк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here