додому Головні В маршрутці 9 гривень, в тролейбусі 8 – у Тернополі дорожчає проїзд...

В маршрутці 9 гривень, в тролейбусі 8 – у Тернополі дорожчає проїзд в громадському транспорті.

2968

В маршрутці 9 гривень, в тролейбусі 8 – у Тернополі з 1 листопада подорожчає проїзд в громадському транспорті. Відповідне рішення прийняли 30 жовтня на засіданні виконкому Тернопільської міської ради. Тарифи зростають фактично вдвічі. В маршрутці замість п’яти доведеться платити 9 гривень, в тролейбусі 8 замість чотирьох. Дорожче ніж раніше, але все одно вигідніше, аніж готівкою, буде вартувати проїзд власникам картки тернополянина.

-Ми хочемо, щоб повністю вивести готівку з розрахунку в громадському транспорті, щоб ми мали достименні дані, що робиться в нас в розходах і абсолютно контролювати ситуацію щодо  змінтарифу в подальшому, – каже начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку ТМР Ігор Мединський.

-Тарифи ми піднімали в 17 році. Якщо навіть брати заробітню плату, яку ми закладали в тариф в 2017 році – було 3200 мінімальна, зараз ми вже бачимо заробітню плату 3723. Цей тариф ми вже передбачили із заробітньою платою мінімальної, яка буде із січня місяця 4100, як анонсує уряд. Ми бачимо ріст складових, і відповідно, воно впливає на ріст самого тарифу, – розповідає начальник управління економіки, промисловості та праці ТМР Тетяна Корчак.