додому Новини В кімнаті побачень Чортківського слідчого ізолятора – тепер є душова та мікрохвильовка

В кімнаті побачень Чортківського слідчого ізолятора – тепер є душова та мікрохвильовка

603

1Аби виконувались права засуджених до довічного позбавлення волі, їх рідних та близьких на отримання довгострокових побачень, в Чортківському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Тернопільській області провели ремонт. Тепер побачення відбуватимуться в сучасних та комфортних умовах.

Ремонт зробили працівники Чортківського слідчого ізолятора за кошти гуманітарної допомоги. Встановили облицювальну плитку на підлогу та стіни в приміщеннях кімнат побачень, облаштували сучасний санвузол та душову (встановили бойлер, унітаз, умивальник із змішувачем), купили холодильник та мікрохвильову піч. Приміщення обладнали ґратчастими дверима із металевих прутів і поперечних смужок. Внутрішні двері обладнали механічним замком спеціального типу, встановили кнопку для виклику молодших інспекторів та переговорний пристрій.

Також, відповідно до вимог статті 103 Кримінально-виконавчого кодексу України, в приміщенні кімнат тривалих побачень встановлено технічні засоби нагляду та контролю з можливістю фіксування записів з камер відеоспостереження та відеореєстратор.

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

4