додому духовність В храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Тернополі розпочалися реколекції

В храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Тернополі розпочалися реколекції

474

В храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на Східному масиві Тернополя розпочалися реколекції, які виголошуватиме владика Богдан Дзюрах з Києва. Реколекції дають людині можливість переосмислити минуле, примиритися з Господом, аби жити в свободі, кажуть священики. Триватимуть духовні науки до 21 квітня.

В Храмі Матері Божої Неустанної Помочі під час Великого Посту, зокрема, з 17 до 21 квітня, відбуватимуться реколекції. Вони є особливими тим, що проводитиме їх єпископ Владика Богдан Дзюрах з Києва. Під час духовних наук священики разом з усіма присутніми в храмі роздумуватимуть про дар віри. Що для людини означає вірити, звідки вона черпає сили, якою повинна бути  віра щодня? Впродовж реколекцій розглядатимуть практичні моменти християнського життя.

– Час цих реколекцій – це час слухання, слухання слова Божого і через це слухання родиться наша віра, вона стає міцною. Ми будемо підсилювати її через це слухання, будемо сповідатися, будемо приймати тайну покаяння, будемо очищати себе з середини, будемо приходити до цього джерела і черпати Божої благодаті під час цих реколекцій, – розповідає настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі отець Василь Ліниця.

Розпочалися реколекції в середу, 17 квітня – в храмі матері Божої Неустанної Помочі урочисто зустріли реколектанта Владику Богдана Дзюраха.

Сьогодні Владика виголосить другу реколекційну науку, відправить Святу Літургію, В п'ятницю Служби Божі будуть вранці та о 17:30, після цього люди молитимуться під час хресної дороги та слухатимуть третю духовну науку. В суботу – о 18:00 – вечірня та наступна реколекційна наука. Завершаться реколекції в неділю, 21 квітня, об 11:30. Владика відправить Архієрейську Святу Літургію та уділить свого пастирського благословення усім присутнім. Після Літургії люди пройдуть Хресною ходою вулицями парафії Матері Божої Неустанної Помочі.

– Вже кілька років служачи тут, у цьому храмі, ми стараємося як отці редемптористи проводити такі реколекції. Я Вам скажу, що дуже багато ми маємо свідчень про навернення, по сьогодні люди приходять і про це засвідчуть нам священикам, що треба організовувати такі науки, що треба запрошувати реколектантів, щоб вони приїжджали і голосили слово Боже. Бо слово Боже торкається людського серця. Коли ми зауважимо в Старому Заповіті для ізраїльського народу завжди було важливим ось це: "Слухай Ізраїлю", – каже отець Василь.