Головна суспільство В’їзд у Тернопіль зі сторони Смиківців буде синьо-жовтим

В’їзд у Тернопіль зі сторони Смиківців буде синьо-жовтим

279

В'їзд у Тернопіль зі сторони Смиківців буде синьо-жовтим. Молоді активісти вирішили доєднатися до такого "Всеукраїнського тренду" і заявити: Тернопіль – місто українських традицій і переконань. Молоді тернополяни через соцмережі і форуми зголошувалися на участь.

Суми. Хмельницький. Біла Церква. Умань. Шостка. Полтава. Мелітополь. Українські міста перефарбувалися у синьо-жовтий колір. Ініціативу підхопили і в Тернополі.

– Я прочитав на форумі "Файного міста Тернопіль". Я думаю, якщо я тернополянин і хочу щось зробити, щоб було краще у нас в Тернополі. Тому я зголосився на цю акцію. Будемо приходити доти, поки буде що робити, – розповідає учасник акції Володя.

Активісти кажуть, день-два за гарної погоди – і в'їзд у місто зі сторони села Смиківці теж замайорить національними барвами. Сьогодні ж в активістів замість пензликів в руках наждачний папір. Спочатку знак зачистять, а тоді розфарбують.

– Ми з другом це затіяли. Вирішили ще залучити активістів, опублікували запис у групі "Від Тарнополя до Тернополя" і багато активістів відгукнулося, але, на жаль, мало прийшло, близько десяти чоловік.  Сьогодні погода нам не сприяє, тому фарбувати сьогодні ми не будемо, – говорить координатор акції Роман.

Фарбу молоді активісти придбали за власні гроші, драбини позичили на найближчому шиномонтажі. У планах тернополян розфарбувати знаки на всіх заїздах у місто, але треба більше фарби і більше рук. Тому до співпраці запрошують небайдужих людей, підприємців, художників.

– Це все за наш кошт. Всі матеріали. Хто скільки міг – стільки дав. Фарби купили. Ми розповіли, для чого купуємо фарби, то працівники зробили знижку. Самі, хто що може, то дзвонить до друзів, всі інструменти. Приходьте, залучайте більше людей, хто має бажання і фінансово помогти, і фізично. Хто чим може, хай допоможе, – каже Роман.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here