додому благоустрій В. Деревляний наші дороги назвав “проблемою номер один”

В. Деревляний наші дороги назвав “проблемою номер один”

441

Провести виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку на Тернопільщині і розглянути питання про стан доріг – з такою пропозицією звернувся до голови комітету народний депутат України Василь Деревляний. Депутат також заявив, неналежний стан доріг сьогодні є проблемою номер один в області.

Василь Деревляний, народний депутат України: "Розпочали латати дорогі Тернопіль-Львів. Я думаю, що латати її немає ніякого аж такого сенсу. Ну однозначно, що сьогоднішні поправити, але коли той сніг зійде, щоб можна було кудись доїхати. Це треба серйозно і капітально братися за ті ділянки дороги, де кожного року латають ямки".

За словами Василя Деревляного, в обговорення комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку потраплять не лише питання про стан доріг, а й розвиток транспорту на Тернопільщині: автобусного, залізничного та повітряного.

Василь Деревляний, народний депутат України: "Ми мали розмову не тільки по дорогах, а мали розмову і по залізниці, по аеропорту. Попередньо є таке бачення, що під кінець березня або на початку квітня все ж таки цей комітет привезти на терени області і вже дальше оприділитися з відрізками доріг республіканських, по серйозному їх будівництву".