Головна Новини В Чорткові відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії

В Чорткові відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії

417

vlcsnap-2016-04-08-18h08m36s288До Чорткова з’їхались кращі знавці історії з 24 областей та Києва на IV етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади. Гостинно приймав юних вундеркіндів Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж імені Барвінського. Про це  – незабаром у програмі “Погляд зблизька” .

Справжній парад вишиванок з усіх куточків України відбувся в Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Олександра Барвінського. Юні знавці історії з двадцяти чотирьох областей та столиці з’їхались до Чорткова, аби позмагатись, хто сильніший. Участь в олімпіаді взяли 78 учнів десятих та одинадцятих класів. Вони змагались у кількох номінаціях. Головні перемоги здобули не тернополяни. Серед лідерів – одинадцятикласник з Первомайська Максим Дениченко і десятикласник Євген Ящук із Житомира. Кращими знавцями історії Тернопільщини стали діти з Херсона та Волині. Учениця Тернопільської ЗОШ №26 Христина Єрменчук посіла в цій номінації третє місце. Чортків – другий районний центр України після Білої церкви, в якому відбувається подія такого рівня. Причетнми до неї почувались усі чортківчани.

– Всі в захваті і цей тиждень в Чорткові всі жили олімпіадою. Один із членів журі не поїхав вчора до Зарваниці, бо працював в апеляційній комісії і, коли він зайшов у продовольчий магазин, його запитали: Чому ви не в Зарваниці? – розповідає директор Чортківського гуманітарно-педагогічного училища ім. Барвінського Роман пахолок.

Окрім Зарваниці гості з інших регіонів побували у Кременці, зустрілись із дітьми з Волновахи, які теж гостюють у місті. “Не важливо, що ми – два береги, важливо, що ми – єдині” – йшлося під час зустрічі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here