додому Новини Уже скоро в кінотеатрах Тернополя демонструватимуть художній фільм «Будинок “Слово”. Нескінчений роман»

Уже скоро в кінотеатрах Тернополя демонструватимуть художній фільм «Будинок “Слово”. Нескінчений роман»

659

Уже скоро в кінотеатрах Тернополя демонструватимуть художній фільм «Будинок “Слово”. Нескінчений роман». У національний кінопрокат стрічка вийде 9 травня.

Це драматична історія українських письменників доби «розстріляного відродження», яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити їх працювати на благо системи. Фільм розповідає про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло. Історія заснована на реальних подіях.

Робота над фільмом тривала 10 років. Спочатку режисер фільму Тарас Томенко випустив у прокат документальний фільм «Будинок Слово». Але, сьогодні, переконаний, настав той час, коли український глядач має побачити ігровий фільм «Будинок “Слово”. Нескінченний роман».

– Це найважча наша артилерія, котра не залишить ворогу шансів, – зазначив режисер та співавтор сценарію.

Художня драма «Будинок “Слово”. Нескінчений роман» була знята в 2021 році. Світова прем’єра художнього фільму «Будинок “Слово”.

Нескінчений роман» відбулась на 37-му Варшавському кінофестивалі 2021 в рамках міжнародної конкурсної програми. Фільм був також представлений на багатьох інших міжнародних фестивалях. З 9 травня його можуть побачити і у Тернополі.