Головна суспільство Уже місяць в Тернополі діє електронний запис у дитячі садки

Уже місяць в Тернополі діє електронний запис у дитячі садки

457

Уже місяць в Тернополі діє електронний запис у дитячі садки. Коли раніше батьки могли записати дитину безпосередньо у дошкількому навчальному закладі, то зараз це зробити неможливо. Батькам із документами потрібно приходити лише у міське управління освіти. Там формують електронну чергу у дитсадки. В управлінні освіти вже зареєстрували майже півтори тисячі дітей.

У реєстраційному центрі в управлінні освіти Тернопільської міськради від черг, які тут були ще місяць тому, не залишилося й сліду. Реєстратори розповідають, у перші дні прийому документів за день приймали до 300 людей. Зараз охочих стати в електронну чергу в дитсадок значно мешне – 30-40к людей у день. Записують у черги батьки навіть новонароджених дітей. Є уже чимало заяв і на 2016 рік. Процедура реєстрації проста, повідомляють в управлінні освіти Тернопільської міськради. Батькам необхідно заповнити спеціальну форму. Її можна отримати у реєстратора, або ж самостійно роздрукувати із сайту dnzternopil.te.ua.  

Олена Чорна, реєстратор у ДНЗ Тернополя: "Батьки приходять до нас. Із собою потрібно мати: паспорт особи, яка реєструє дитину, оригінал свідоцтва і, наголошую, копію свідоцтва про народження. Ми їх тоді записуємо у наш зошит. І кожна людина отримує свій загальноміський номер, по якому він себе у жовтні місяці буде шукати  в інтернеті на нашому сайті dnzternopil.te.ua".

В управлінні освіти пояснюють, зараз усі отримані документи вводять в загальну електронну базу. Тому вже восени батьки зможуть відслідковувати через інтернет як рухається черга у дитсадки.

Олена Чорна, реєстратор у ДНЗ Тернополя: "Наголосити хочу, щоб вони не забували свої номери загальноміської черги. Бо потім передзвонюють, ми шукаємо. На даний момент часу вже зареєстровано 1466 діток, а батьки забувають свою чергу, а ми повинні шукати їх. Дуже багато є зараз паперів і дуже важко шукати по паперах".

Зареєструватися можна лише в один дитячий садочок. Якщо ж пізніше місця дитині забракне, управління освіти запропонує інший дошкільний навчальний заклад поблизу. У який садочок записалося найбільше, чи найменше дітей казати ще рано, розповідають в управлінні освіти.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти та науки Тернопільської міськради: "Подають документи в різні садочки, різні мікрорайони. От, наприклад, "Дальній БАМ", де є один єидиний ДНЗ №21, то звичайно там більший наплив. А от садочки № 14, 23, 22, 9 на "БАМі", то є можливість там вже більше влаштувати дитину, бо є більший вибір".

З нового навчального року у Тернополі відкриють ще 10 нових груп.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти та науки Тернопільської міськради: "Цей рік з 1 вересня ми відкриваємо нових десять додаткових груп. Це практично садочок середній, 8-10 груп. Відкриваємо групи у різних мікрорайонах міста. Там, де були вільні приміщення, орендували, то ми зараз робимо ремонт і даємо можливість віддати батькам своїх дітей у той чи інший садочок".

Реєстраційний центр в управлінні освіти Тернопільської міськради працює з понеділка до четверга з 9 години до 16.30.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here