додому Головні УВАГА! Телекомпанія TV-4 проводить конкурс відео «Мій Тернопіль»

УВАГА! Телекомпанія TV-4 проводить конкурс відео «Мій Тернопіль»

782

Телекомпанія TV-4 проводить конкурс відео «Мій Тернопіль» з метою популяризації телеканалу та рідного міста, пошук творчих і талановитих людей, що мають хист до відеозйомки та монтажу. Конкурс приурочений до Дня міста і спрямований зацікавити жителів Тернополя подивитись на звичні місця новим поглядом, показати цікаві та маловідомі куточки нашого міста.

Умови конкурсу. Зняти креативне та оригінальне відео про Тернопіль, показати ТВОЄ бачення міста. Тривалість відео – до 1 хв. Надіслати відео на електронну адресу site@tv4.te.ua до 20 серпня. Вибір переможців буде відбуватись шляхом глядацького голосування на сайті телеканалу та в соцмережах в режимі on-line.

Голосування буде тривати до 25 серпня. Оголошення переможців відбудеться на День міста – 28 серпня. Трійка учасників, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають призи від партнера конкурсу та можливість показу своїх відеоробіт на телебаченні.

Нагородження переможців відбудеться 16 вересня на святковому концерті до 25-річчя TV-4.

*Автори відео погоджуються на використання і показ своїх відеоробіт в ефірі TV-4 та розміщення їх на сайті із зазначенням прізвища та ім’я автора.

6ce81fc3-0dd7-404e-878b-bfd77d4501e7