додому суспільство Усі новорічно-різдвяні свята міліціонери Тернопільщини працюватимуть у посиленому режимі

Усі новорічно-різдвяні свята міліціонери Тернопільщини працюватимуть у посиленому режимі

462

Міліціонери Тернопільщини всі новорічно-різдвяні свята працюватимуть у посиленому режимі. Найбільше постів чергуватиме у місцях скупчення людей.

Роботу у посиленому режимі тернопільські міліціонери почнуть 28 грудня. Ялинку у центрі міста вже відкрили, і надалі людей біля неї збиратиметься все більше. І традиційно серед цих відвідувачів знайдуться ті, кого треба захищати, і ті, від кого треба захищати інших. Адже вже давно невід'ємною частиною свята стали алкоголь та піротехніка.

– Щоденно ми будемо залучати до 500 співробітників міліції, у новорічну ніч біля тисячі співробітників будуть забезпечувати безпосередньо у місцях святкування. Це і новорічні ялинки, і центральна частина Тернополя, і в кожному райцентрі нашої області, – розповідає заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області Василь Облещук.

Тільки завдяки посиленому чергуванню правоохоронцям щороку вдається відвернути не одне серйозне правопорушення. Найбільше їх саме у місцях масових святкувань, як от біля новорічної ялинки вночі. Саме тому у ніч із 31 грудня на 1 січня на Театральному майдані Тернополя чергує близько півори сотні міліціонерів. У відділок, кажуть, порушників забирають у крайньому випадку. Зазвичай обходяться попередженнями замість протоколів.

– Працівники міліції ходять між рядами і застерігають людей, щоб вони не розпивали, не кидали пляшку під ноги. Такі попереджувальні заходи дають позитивні результати. Як мінімум ми стараємось доставляти людей, які в нетверезому стані. Як виняток, якщо людина вчинила якесь правопорушення або впала, не може сама прийти додому, доставляємо, викликаємо знайомих, рідних, – каже Василь Облещук.

Не обійдеться без міліціонерів і у Різдвяні свята. У деяких селах можуть виникати міжкофесійні конфлікти. Тому у посиленому режимі правоохоронці працюватимуть до 10 січня. На дорогах водночас чергуватимуть більше сотні працівників ДАІ.