додому Новини Усі кандидатури по одномандатних округах на Тернопільщині “Свобода” узгодила з Блоком Петра...

Усі кандидатури по одномандатних округах на Тернопільщині “Свобода” узгодила з Блоком Петра Порошенка

547

svobodaКандидат у народні депутати від ВО “Свобода” по одномандатному виборчому округу №163 в Тернополі Олексій Кайда представив свою програму і команду.  Усі кандидатури по одномандатних округах на Тернопільщині “Свобода” узгодила з Блоком Петра Порошенка. В Тернополі узгоджений кандидат  – Олексій Кайда.

– Там, де балотуються представники від “Свободи”, немає представників “Блоку Петра Порошенка”, і де балотуються від Петра Порошенка, немає представників “Свободи”, тобто ми узгодили усі кандидатури, – розповів кандидат у народні депутати від ВО “Свобода” по одномандатному виборчому округу №163 /Тернопіль/ Олексій Кайда.

В Україні розпочалась виборча кампанія і вона не буде виключенням для “чорних” політтехнологій, маніпулювання свідомістю та поливання брудом. Тому Олексій Кайда звернувся до всіх учасників щодо введення чесної виборчої кампанії.

– Почалася виборча компанія і почали використовувати різні прийоми, різні політтехнології, зокрема, технологія прилипання до найсильнішого, або критика, чи бомбити теж найсильнішого і то з усіх сторін.