додому Новини «Уроки щастя» запровадять в українських школах

«Уроки щастя» запровадять в українських школах

299

В українських школах з вересня планують запровадити новий курс у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» під назвою «Уроки щастя». Про це повідомила перша леді Олена Зеленська, анонсуючи запровадження курсу для українських школярів.

Курс стане українською адаптацією американського курсу із соціально-емоційного навчання Well-Being.

Очікується, що уроки розкриватимуть знання й навички, без яких неможливо щасливе, змістовне, плідне життя.

На уроках йтиметься про вміння будувати стосунки з людьми (щастя та стійкість нерозривно з цим пов’язані), творчість і вміння бути творцем свого життя, уміння любити, співчувати, жити гідно та бути вільним.

Також курс буде про розуміння того, що означає бути людиною, про мудрість і те, як зростати в ній, вміння осмислювати та досвід, про цінності й те, як важливо знати сенс життя.

Окрім того, курс даватиме знання про важливість емпатії, емоційного інтелекту, щоб розуміти емоційні потреби та почуття, як власне, так і свого оточення, про психічне здоров’я та розуміння того, як дбати про нього.

Перша леді наголосила, що подібні навички не менш важливі, ніж знання математики чи біології.

«Особливо навички піклування про психічне здоров’я – тому вітчизняні фахівці адаптують курс до українських реалій, хоча вони, на жаль, зараз кардинально відрізняються для наших дітей», – підкреслила Олена Зеленська.