![vlcsnap-2023-05-02-15h11m18s771](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/vlcsnap-2023-05-02-15h11m18s771-640x360.jpg)
Ще чотири автомобілі швидкої допомоги з’явились на балансі Збройних сил України. Швидкі вже прибули з Бельгії до Збаража. Сюди їх привіз уродженець громади, волонтер Ігор Вітенько. Автомобілі завантажили медичним обладнанням, ліками та одягом. Однією з перших бачила швидкі й наша Юлія Пацкаль.
Це вже не перша передача швидких для потреб військовослужбовців. За 13 місяців повномасштабної війни з Бельгії привезли 64 таких автомобілі. Вже у Збаражі машини, за потреби, ремонтують, фарбують та відправляють на передову.
Військові кажуть, на такі машини завжди є запит, адже на полі бою автівки часто попадають під обстріли і вже не можуть працювати за призначенням.