додому суспільство Урочисто засяяла вогнями головна новорічна ялинка області

Урочисто засяяла вогнями головна новорічна ялинка області

504

Ялинка на Театральному майдані Тернополя таки засяяла святковими вогнями. Урочисто запалити її планували ще 16 грудня, проте цьому стали на заваді сильні снігопади та хуртовини. Напередодні Дня Святого Миколая гірлянди на ялинці таки засвітили. Прийти на площу та відчути святковий настрій і дух прийдешніх свят погода тернополянам цього разу не завадила.

На Театральному майдані Тернополя людно та гамірно. Тернополяни водять хороводи і підспівують артистам. Хоча холодно та вітряно, усі чекають, поки станеться головна подія вечора – засяє вогнями головна ялинка області. Урочисто увімкнути святкову ілюмінацію до Дня Святого Миколая знаково, каже міський голова Тернополя.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Люди чекають свята. Люди живуть вже в очікуванні святкових, новорічних вже днів. І людям потрібно це свято дати, тому що вони достатньо добре попрацювали цілий рік, вони заслужили на то, щоб мати гарне свято".

О дев'ятнадцятій ялинка спалахує святковими вогнями. Хоча ялинка минулорічна та із тими ж прикрасами, тернополяни у захваті та із хорошим настроєм.

Ліля, тернополянка: "Святковий, дуже святковий настрій, ялинка того року дуже гарна. Мені здається, навіть ліпша, ніж тамтого року, що був. – А концерт? Ви вже тут довго? – Ми тут недовго, бо ми запізнились, але концерт гарний тоже, враження гарні".

Леонід, тернополянин: "Сьогодні так класно замутили, просто клас! – А як Ваш настрій? Ви вже чекаєте Нового року? – Так! Я з нетерпінням чекаю завтрішнього ранку, щоб прокинутись, і під подушкою бачити подарунки".

Богдан, тернополянин: "Ця ялинка, по-моєму, то вона найкраща! Но, в сімдесяті роки я бачив ялинки у Львові ялинки з отакими ігрушками, спеціально зробленими для ялинки, яка стояла в центрі Львова. Вот. А то, ялинка, не маю ніяких до неї претензій, пре-крас-на!

Тішитиме тернополян і гостей міста головна ялинка Тернополя на Театральному майдані до Водохреща.