Головна духовність Урочиста академія до річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького відбудеться у...

Урочиста академія до річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького відбудеться у Тернополі

333

vlcsnap-2015-09-17-14h14m49s115Тернополян та гостей міста запрошують на урочисту академію, присвячену 150-ій річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Духовні твори виконуватимуть солісти, хор та камерний оркестр Заслуженої академічної капели України, лауреата національної премії Тараса Шевченка “Трембіта”. Відбудуться урочистості у неділю, 20 вересня, о сімнадцятій годині в “Березолі”. Вхід вільний.

2015-й проголошений роком Митрополита Андрея Шептицького. Церква вшановує пам’ять праведного. У Тернополі в неділю, 20 вересня, у Березолі відбудеться урочиста академія присвячена 150-ій річниці з Дня народження Митрополита Андрея.

– Розпочне академію Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський своїм духовним словом. А відтак, відбудеться концертна програма за участю солістів, хор та камерний оркестр Заслуженої академічної капели України, лауреата національної премії Тараса Шевченка “Трембіта”. Будуть виконані духовні твори, програма не є довгою. Але обіцяють нам гості зі Львова, що буде цікаво, – розповідає судовий вікарій Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ отець Роман Дутчак.

Святіший Отець Франциск, Папа Римський, визнав геройськість чеснот митрополита Андрея Шептицького, а це – вагомий крок на шляху до його беатифікації, тепер вірні можуть називати митрополита Андрея праведним. Розпочнеться урочиста академія в неділю, о сімнадцятій годині в Березолі. Вхід вільний.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here