додому Новини Упродовж цього тижня майже у всіх регіонах країни буде підвищена температура

Упродовж цього тижня майже у всіх регіонах країни буде підвищена температура

427

Останній тиждень березня радує нас весняною, теплою погодою, проте вчора у центрі міста падав сніг. Синоптики кажуть: такі явища у весняний період вважаються нормальними. Але зазначають, що впродовж цього тижня майже у всіх регіонах країни буде підвищена температура. Яка буде погода на Тернопільщині найближчим часом – знає наш Назарій Голуб.

Теплі сонячні дні повертаються у Тернопіль. Вже з початку цього тижня в області та у місті температура повітря стабільно – плюсова. Як зазначають у головному гідрометцентрі області, стовпчики термометра будуть підвищуватися поступово.

“У найближчі дні ми бачимо хорошу більш сонячну погоду, є адвекція тепла з південного заходу, тобто виноситься тепле середземне повітря. Вже починаючи з сьогоднішнього дня, стовпчики будуть не стрімко, але поступово, йти догори”, – зазначила Оксана Озимко, завідувачка сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського обласного центру з гідрометеорології.

Фахівчиня розповідає: протягом цього тижня спостерігатиметься мінлива хмарність та плюсова температура, а ось найтепліше буде на вихідних.

“Вони будуть найтеплішими, будуть сухими, тобто погода має бути більш ясна, не хмарна. Температура повітря буде вночі від 9 до 4 градусів, і близько 22 градусів тепла вдень”, – розповіла метеорологиня.

Вчора тернополяни поширювали соціальними мережами відео на якому, за плюсової температури і майже безхмарного неба, падав сніг. Оксана Озимко пояснює, це тим, що березень – непередбачуваний місяць і таке погодне явище може повторитися.

“Це звичайне явище, оскільки на даний час повітря ще є прохолодним, може бути сніг. До речі, на Новому світі, де ми знаходимося, не спостерігалося ніяких опадів. Там, де була потужніша, купчаста хмара, випадали опади зимового характеру”, – додала Оксана Озимко.

Підсумовуючи, синоптикиня нагадує, погодні умови впевнено рухаються до літнього, теплого періоду. Але попереду ще два весняних місяці, і вони можуть бути прохолодними, як тогоріч. Але сказати зараз, чи може таке бути в цьому році, поки зарано. Такі процеси відстежуються вже в більш локальних масштабах за кілька діб. У найближчій перспективі таких процесів точно не буде, запевняє фахівчиня.