додому Головні Унікальний фестиваль з іноземцями-волонтерами: у Тернополі активна молодь організовує великий захід

Унікальний фестиваль з іноземцями-волонтерами: у Тернополі активна молодь організовує великий захід

549
Поруч із українцями, які наближають перемогу, до боротьби щодня долучаються й іноземці, які добре усвідомлюють весь трагізм ситуації. Їхній ресурс зараз робить Україну ще сильнішою. До прикладу, міжнародна молодіжна організація AIESEC. Наш наступний матеріал про щорічний захід активної молоді Тернополя – Global village, до якого учасники Айсеку залучають волонтерів зі всього світу.
AIESEC вже не вперше організовує Міжнародний фестиваль культур Global village у Тернополі. Головна мета цього заходу – пробудити відчуття толерантності до інших країн, зблизити наші культури та найголовніше – залучити волонтерів з Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки підтримувати Україну під час великої війни.

Сергій Плавуцький, голова правління ВМГО «Айсек в Україні» у Тернополі, коментує:
“Будуть виступати іноземці на сцені, будуть розказувати про ціль збору, свою культуру, будуть іноземці з інтернаціонального легіону і також будуть іноземці-волонтери, які їздять сюди в Україну з Британії, які допомагають гуманітарної допомогою в Україні.

До унікальної події, яка попередньо відбудеться на Театральній площі у вересні, молодь Айсека готується вже кілька місяців.

“Фестиваль проводився років ще два тому. З початком повномасштабної війни ми не мали змогу долучати іноземців та й зараз складно. Тому нам допомагає фонд “Колеса Перемоги”. Вона нам допомагають залучити іноземних волонтерів сюди в Україну”.
Волонтери з ЄС та США представлятимуть свою культуру через, зокрема, кухню, чи пісню. Паралельно з тим відбуватиметься презентація їхніх традицій. Кожен представник країни матиме свій стіл, де зможе розмістити сувеніри зі своєї Батьківщини. Таку можливість, звісно, матимуть й українці.

Єва Ковбасюк, координаторка вихідних стажувань правління ВМГО «Айсек в Україні» у місті Тернополі, каже: “Ми доносимо ситуацію в країні, ті люди, з якими ми співпрацюємо, це розуміючі люди і ті, які підтримують нас”.

Вже відомо, що у Тернополі свої культури презентуватимуть представники щонайменше п’яти іноземних країн, це Великобританія, Туреччина, Португалія, Румунія та Єгипет.