додому здоров'я Унікальний МРТ-апарат працює у Тернополі на базі обласної психоневрологічної лікарні

Унікальний МРТ-апарат працює у Тернополі на базі обласної психоневрологічної лікарні

2858

Унікальне обладнання магнітно-резонансної томографії працює у Тернополі на базі обласної психоневрологічної лікарні. Відповідно до сучасних технологій тут можуть обстежувати пацієнтів з неврологічними патологіями, захворюваннями опорно-рухового апарату, деталізувати кардіологічні та онкологічні діагнози. На офіційне відкриття медичного центру 3 жовтня очікують гостей з-за кордону.

Сучасний магнітно-резонансний томограф почав працювати на базі медичного центру обласної психоневрологічної лікарні 5 серпня. За цей час понад 300 пацієнтів з різними патологіями отримали допомогу. Зі слів медиків, унікальність апарату – у відсутності іонізуючого опромінення. Натомість – застосовують безпечний метод ядерно-магнітного резонансу.

Андрій Кузів, лікар-ренгенолог: "Так як наш апарат знаходиться на місці неврологічної лікарні, то основне – це неврологія, а також нейрохірургія. В основному, це інсультні пацієнти, тобто, ми бачимо інсульти, крововиливи, об'ємні процеси, які потрібні для нейрохірургів, точну локалізацію, розмір".

Покращене зображення, точна діагностика, велике поле огляду – ці переваги МРТ апарату спрощують та полегшують роботу лікарів. Крім того, на томографі відкритого типу легко обстежувати пацієнтів з клаустрофобією. Сюди звретаються пацієнти з неврологічними патологіями, захворюваннями опорно-рухового апарату, кардіологічними та онкологічними діагнозами.