додому духовність Унікальна панорамна різдвяна шопка у Тернополі змінила обличчя

Унікальна панорамна різдвяна шопка у Тернополі змінила обличчя

2064

Унікальна панорамна різдвяна шопка у Тернополі змінила обличчя. Цього року ширина Різдвяної шопки – 50 метрів, а висота – 20 метрів. Нагадаємо, тернопільська шопка занесена до Книги рекордів України. Її встановлюють уже тринадцятий рік поспіль.

У найбільшій шопці, яка розташована церкві святого Апостола Петра, що на вулиці Володимира Великого у Тернополі, вчергове ожили персонажі Різдвяного вертепу.

Величезний вертеп, яким опікуються францисканці, встановлюють уже 13 років поспіль. До композиції щоразу додають нові деталі, які приводять у рух складні механізми і розширюють площу.

Висота шопки 20 метрів, ширина – понад 50 метрів. Архітектор отець Косма працював над деталями цьогорічної шопки від літа. За його проектом створили рухомий вертеп, в якому святий Франциск б’є у дзвін і закликає людей поклонятися народженому месії.

– Найперше приходять більше людей, як зазвичай, але в особливий спосіб люди, які приходять, хтілось б, щоб вони прийшли не тільки так споглядати цю красу, але й, щоб вони відкрили своє серце на народженя Ісуса Христа і, щоб дійсно Ісус Христос народився в їхньому серці, це є важливо! – каже монах отець Тарас.

Цьогоріч Різдвяна шопка поповнилася новими героями, розповідає Отець Тарас, такими як пекар та коваль. Тернопільську шопку занесли до Книги рекордів України. Її встановлюють уже тринадцятий рік поспіль.

попередня статтяТернополяни розповіли кому і за що вони найбільше вдячні
наступна статтяСтарий Новий рік