додому Новини “Укрзалізниця” запустила швидкісні двоповерхові поїзди Skoda за маршрутом Київ-Тернопіль

“Укрзалізниця” запустила швидкісні двоповерхові поїзди Skoda за маршрутом Київ-Тернопіль

1514

“Укрзалізниця” запустила швидкісні двоповерхові поїзди Skoda за маршрутом Київ – Тернопіль. Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 636 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 кілометрів на годину. Окрім зупинок в обласних центрах, потяг зупинятиметься також в невеликих містах Поділля: Козятині, Калинівці, Гнівані, Деражні та Волочиську.

4 листопада на маршрут вперше вийшов двоповерховий потяг Тернопіль – Київ. Окрім зупинок в обласних центрах, потяг зупинятиметься ще й у невеликих містах Поділля: Козятині, Калинівці, Гнівані, Деражні та Волочиську.

Чеські електропоїзди були закуплені у 2012 році перед проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012 і курсували на маршрутах із Сімферополя до Харкова і Донецька. У лютому 2014 року поїзди надійшли в управління Південної залізниці з управління “Української залізничної швидкісної компанії”, яка експлуатує швидкісні поїзди. Два електропоїзди курсують по електрифікованих ділянках на постійному і змінному струмі.

Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 636 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 кілометрів на годину.

У соціальній мережі “Фейсбук” тернополяни активно почали обговорювати новий транспорт. Відгуки неоднозначні. Плюси: потяг підходить на термінові випадки і має зручний час відправлення з Києва. З мінусів відзначають: дорожчі квитки та відсутність інтернету. Поїзд № 747 Київ – Тернопіль відправляється зі станції Київ-Пасажирський о 17:24 та прибуває до Тернополя о 23:25. Зворотнє відпралення з Тернополя о 04:06 та прибуття до Києва о 09:58.