Головна Головні “Укрзалізниця” посилила засоби безпеки на залізничних станціях та у потягах

“Укрзалізниця” посилила засоби безпеки на залізничних станціях та у потягах

498

vlcsnap-2014-07-31-17h59m28s65Ні тероризму та диверсіям. “Укрзалізниця” посилила засоби безпеки на залізничних станціях та у потягах. На Тернопільщині працівники лінійної міліції сформували спеціальні групи, які виявляють та перевіряють підозрілих людей і багаж. Міліціонери просять розуміння та допомоги людей.

На залізничній станції Тернопіль уже посилено стежать, аби у місто та область не змогли потрапити люди, здатні вчинити теракт, а також не ввозилися речовини і обладнання, що можуть бути використані у цілях тероризму.  Для цього з працівників лінійної міліції, які пильнують за правопорядком на залізниці, сформовано спеціальні фільтраційні групи. Міліціонери на залізничній станції несуть службу цілодобово – у бронежилетах та зі зброєю в руках. Вони мають право перевіряти документи, а також, в присутності власників, оглядати багаж. У людей правоохоронці просять розуміння.

– На вокзали необхідно прибувати дещо завчасно, тому що сама перевірка передбачає певний проміжок часу, і щоб не виникло суперечок між працівниками міліції та громадянами, необхідно розрахувати свій час, передбачити і на можливу перевірку вас при перебуванні як на вокзалі, так і в потязі, – пояснює начальник лінійного відділу на станції “Тернопіль” УМВСУ на Львівській залізниці Ярослав Матвійчук.

Як на вокзалі так і в потязі, крім розуміння, лінійні міліціонери просять також і допомоги – повідомити, якщо побачили щось підозріле, або когось підозрілого.

– По виявлені таких осіб громадянам необхідно звертатися як до безпосередньо працівників міліції так і працівників безпосередньо залізничного транспорту, тобто провідників у вагонах, чергових по вокзалах, інформувати про даних громадян, і працівники міліції зобов’язані негайно реагувати і перевіряти дану категорію громадян, – розповідає Ярослав Матвійчук.

Додаткові заходи безпеки на залізниці вживають у зв’язку із військовими діями на Сході України та загрозами терактів по всій території держави. До цього, наголошують, варто відноситися серйозно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here