![106296259_2768627276701247_5252505093004711972_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/07/106296259_2768627276701247_5252505093004711972_n-640x427.jpg)
“Укрзалізниця” дозволила студентам користуватися цифровим студентським квитком з мобільного додатку “Дія” при посадці у поїзд. Про це повідомила пресслужба компанії.
Електронний студентський квиток також дає право на знижку у 50%.
Скористатися пільговим проїздом можуть студенти вишів I-IV рівнів акредитації та учні професійно-технічних училищ. Проте, їм доведеться заплатити повну вартість квитка, якщо вони забажають їхати у вагонах вищої категорії типу СВ, купе та у вагонах 1-го класу, за винятком поїздів категорії “Регіональний поїзд”.