додому Новини Укрзалізниця запустила моніторинг квитків з можливістю автовикупу

Укрзалізниця запустила моніторинг квитків з можливістю автовикупу

561

Укрзалізниця запускає моніторинг квитків з автовикупом для користувачів Дія.Підпис.Тепер можна відстежувати вільні місця та автоматично купувати квитки на поїзди.

Відтепер для користувачів, авторизованих через Дія.Підпис, доступний моніторинг двох типів:

  • моніторинг на поїзди, які вже у продажу (з можливістю відстежувати наявність конкретних місць);
  • моніторинг на напрямки (з можливістю відстежувати появу в продажі поїздів між обраними містами).

Про це повідомили в Укрзалізниці.

— У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів, а у випадку, якщо моніторинг буде скасований або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на картку автоматично, — йдеться у повідомленні.

Коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі отримуватимуть пуш-сповіщення у застосунку (тож перевірте, чи вони увімкнені в налаштуваннях вашого профілю). Якщо активована функція автовикупу, то користувачам приходитиме пуш-сповіщення про вже викуплені квитки.

Моніторинг та автоматична купівля квитків недоступні для поїздів до/з Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ — Відень. Проте можна отримати сповіщення про відкриття продажу квитків на ці напрямки.

В Укрзалізниці зазначають, що продовжують вдосконалювати застосунок, тому приймають пропозиції та зауваження через «Зворотний звʼязок» в застосунку в темі «Відстежування вільних місць».