додому суспільство “Укрзалізниця” призначила додаткові потяги на Новорічні свята

“Укрзалізниця” призначила додаткові потяги на Новорічні свята

518

"Укрзалізниця" призначила додаткові потяги на Новорічні свята. Від сьогодні курсуватиме тринадцять додаткових потягів, які здійснять сто шістдесят шість рейсів. Із загальної кількості вісім додаткових поїздів курсуватимуть у напрямку Західної України, зокрема, п'ять потягів вирушатимуть із Києва. У кримському напрямку "Укрзалізниця" призначила 5 додаткових поїздів, з них два – із Києва. 6 додаткових потягів курсуватимуть через Тернопіль.

Найбільше додаткових потягів "Укрзалізниця" спрямувала на Західну Україну.

Михайло Жуков, начальник вокзалу станції "Тернопіль": "В цьому році було призначено 12 пар поїздів, які курсують через станцію Тернопіль, тобто через наш вокзал. Безпосередньо, основні напрямки – це на Київ, Одеса. Ужгород, Харків, – це поїзд, який в нас не було сполучення з Харковом. Також на Донецьк поїзд, і ще плюс ті, які курсували вони теж, – ті двадцять пар поїздів  теж курсують".

Для мандрівників є і неприємна новина. З 25 грудня до 1 січня квитки продають дещо дорожчі, через спеціальні святкові коефіцієнти, розповідає Михайло Жуков. Однак, це не цьогорічне нововведення, святкові коефіцієнти, а ще  в залежності від класу потяга, враховували останніх кілька років.

Михайло Жуков, начальник вокзалу станції "Тернопіль": "Може люди не їздили у вихідні, а тепер попадає на святкові дні і їм кажеться, що це подорожчання квиточка, а це використовується коефіцієнт від фірменності поїзда, має бути 1,3 коефіцієнт по вартості квитка". 

Сьогодні ажіотажу біля кас на станції "Тернопіль" немає, квитки можна придбати через мережу Інтернет та по телефону. Єдина проблема, про яку знають на Укрзалізниці, – виїзд з Києва у розпал новорічних свят.

Наталя, тернополянка: "- Беру квиток на Київ, з суботи на неділю.

– А є квитки?

– З цим проблема, бо важко буде добратись назад додому, тому що з Києва якраз всі студенти приїжджають. І трохи важко". 

Михайло Жуков, начальник вокзалу станції "Тернопіль": "Якщо ми бачимо, що ті додаткові поїзда 100% продані, місць немає, ми безпосередньо кажемо, що є бажання наших вивезти пасажирів, і тоді призначають додаткові прицепні вагони, тому що склад дозволяє до 20 вагонів по Тернополі".

На Укрзалізниці моніторитимуть ситуацію, щойно десь буде брак квитків, одразу залучать інші додаткові поїзди Якщо вони не впораються, ще є резерв. Однак залізничники закликають пасажирів не баритися й завчасно подбати про свої зимові мандрівки поїздом та придбати квитки за 45 діб.