додому суспільство “Укрзалізниця” призначила 6 додаткових потягів на Великодні свята

“Укрзалізниця” призначила 6 додаткових потягів на Великодні свята

447

6 додактових потягів віднині перевозитимуть пасажирів. Укрзалізниця, зважаючи на досвід попередніх років, збільшила кількість додаткових потягів. І це ще не кінець, на "Укрзалізниці" слідкують за попитом. Щойно десь буде брак квитків, одразу залучать інші додаткові поїзди. Якщо вони не впораються, ще є резерв. Однак залізничники закликають пасажирів не баритися і завчасно подбати про свої весняні мандрівки поїздом.

Віднині залізничники розпочинають підготовку до літа. Найперше ремонтуватимуть вагони. Заплановано оновити майже майже 4,5 тисячі вагонів. Через станцію "Тернопіль" традиційно напередодні Великодніх свят додатково курсує 10 потягів або 5 пар, розповідає начальник станції Михайло Жуков. Ближче до середини квітня на вокзалі очікують більшого попиту на подорожі. На Укрзалізниці обіцяють з навантаженням справитись, відтак призначили поки що 6 додаткових потягів: Київ-Львів, Київ-Вінниця, Київ-Ужгород, Київ-Івано-Франківськ, Харків-Ужгород та Ужгород-Харків.

Ближче до Великодніх свят, якщо буде потреба, кількість потягів додадуть ще. Однак залізничники закликають пасажирів не баритися й завчасно подбати про свої весняні мандрівки поїздом та придбати квитки за 45 діб.