додому благоустрій Укрзалізниця на свята призначила додаткові поїзди

Укрзалізниця на свята призначила додаткові поїзди

515

Не за горами вже й Новий рік, тому варто подумати і про відпочинок. "Укрзалізниця" призначила на новорічні та різдвяні свята 24 додаткових поїзди, які здійснять 210 рейсів, повідомляє прес-служба залізниці. Курсуватимуть потяги з 29 грудня до 14 січня. 9 поїздів проходитиме через станцію "Тернопіль".

Вже впродовж кількох років "Укрзалізниця" на період новорічно-різдвяних, великодніх та травневих свят вводить додаткові потяги. Призначили їх і цього року. Зокрема, через станцію "Тернопіль" у період з 29 грудня до 14 січня курсуватиме 9 додаткових поїздів. Найбільше – до Києва та Ужгорода.

– Так, наприклад, до станції "Ужгород" призначили 3 додаткових поїзда – номер 225 Харків-Ужгород, номер 207 Київ-Ужгород і 557 Одеса-Ужгород. До станції "Київ" також було призначено 3 додаткових поїзда – 208 Ужгород-Київ, який відправляється від станції "Тернопіль в 22.40 і в 6.41 він буде в Києві, 554 поїзд Тернпоіль-Київ 14.43 з Тернополя і 21.25 він буде в Києві, 220 поїзд Івано-Франківськ-Київ 1.18 з Тернополя відправляється і в 10.07 він буде в Києві, – розповідає завідувач квиткових кас вокзалу станції "Тернопіль" Ольга Бакай.

Один додатковий потяг на свята курсуватиме і до Харкова. З Тернополя він відправлятиметься о 21 годині, а о 15:05 буде у Харкові. Також додатковий потяг на період свят призначили до Сімферополя. Зі станції "Тернопіль" він відправлятиметься о 18:43, а о 17:30 наступного дня прибуде у Сімферополь. Великий попит у новорічно-різдвяні свята і за квитками на Одесу, тому один додатковий потяг курсуватиме і туди. З Тернополя він відправлятиметься о 21:23, в Одесу прибуде зранку о 8:00.

– Переважно призначаюь тому, що на різдвяні свята дуже багато людей їдуть до своїх родичів, також діти на нанікулах в нас в цьому році була продовжена благодійна акція для дітей-інвалідів, дітей загиблих шахтарів, дітей загиблих військово-службовців. Ці діти до 16 років їдуть безкоштовно в плацкартних і загальних вагонах, – каже Ольга Бакай.

Поки що квитків не бракує, каже завідувач квиткових кас вокзалу станції "Тернопіль" Ольга Бакай. Якщо ж розкуплять усі квитки, то додеветься доставляти додаткові вагони.