додому суспільство “Укрзалізниця” готує до літнього сезону 4,5 тисячі пасажирських вагонів

“Укрзалізниця” готує до літнього сезону 4,5 тисячі пасажирських вагонів

591

З 1 квітня залізничники розпочинають підготовку до літнього сезону. Укрзалізниця готує 4,5 тисячі пасажирських вагонів, з них 137 вагонів планують капітально відремонтувати та 326 – деповським (поточним) ремонтом. Напередодні Великодніх свят залізничники введуть і додаткові пари потягів.

З 1 квітня залізничники розпочинають підготовку до літа. Відремонтують майже 4,5 тисячі вагонів. Це далеко не весь вагонний парк. Нині більше 3,5 тисяч вагонів, майже 50% вже вичерпали термін експлуатації – 28 років і використовуються понад нормативний термін. Щорічно приблизно на 200 вагонів стає менше через зношенність.

Через станцію "Тернопіль" традиційно напередодні Великодніх свят та під час курортного сезону додатково курсує 10 потягів або 5 пар, каже Михайло Жуков. Ближче до середини квітня на вокзалі очікують більшого попиту на подорожі. У попередні роки інколи квитків навіть не вистачало.

– Людина планує чи не планує, є й непередбачувані обставини, людина приходить і, на жаль, часом квитків нема. Тоді ми рекомендуємо, якщо прямого сполучення нема, то якийсь з пересадкою. Але ніхто не залишився святкувати тут, якщо намітили відвідати рідних чи близьких – то вони обов'язково виїжджали, – каже начальник станції "Тернопіль" Михайло Жуков.

Укрзалізниця закликає людей завчасно спланувати свої подорожі, щоб уникнути черг і ажіотажу з квитками безпосередньо перед святами.