додому Новини Укрзалізниця анонсує запуск поїзда Інтерсіті “Київ – Тернопіль” та ще 13 нових...

Укрзалізниця анонсує запуск поїзда Інтерсіті “Київ – Тернопіль” та ще 13 нових маршрутів

447

Укрзалізниця у грудні запустить 14 нових пасажирських маршрутів. У новому розкладі з 10 грудня з’являться три нові міжнародні пасажирські потяги та 11 нових маршрутів у внутрішньому сполученні. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

На міжнародному напрямку у новому сезоні Укрзалізниця буде здійснювати перевезення новими маршрутами «Чоп — Відень», «Чоп — Прага» та «Дніпро — Хелм».

«Завдяки цьому додатковому розкладу ми будемо мати уже 22 міжнародні рейси. На початку 2022 року у нас було 9 рейсів, на початку 2023 року ми запустили ще 10 рейсів, і зараз запускаємо ще три», – зауважив Лященко.

Крім того, заплановано відкриття рейсів між містами-хабами всередині країни: «Одеса – Запоріжжя», «Київ – Львів», «Ужгород – Чернівці», «Кременчук – Чернівці», «Запоріжжя – Чернівці» та запуск поїзда категорії Інтерсіті за маршрутом «Київ – Тернопіль». У новому розкладі з’являться п’ять нових маршрутів до Карпат: «Суми – Рахів», «Луцьк – Рахів», «Київ – Мукачево», «Луцьк – Ужгород» та «Кривий Ріг – Ясіня».

За даними Укрзалізниці, за підсумками 2023 року у внутрішньому сполученні загалом планується перевезти 24,7 млн пасажирів, і ще 2 млн пасажирів – у міжнародному. У листопаді «Укрзалізниця» інтегрувала свій застосунок із сервісом «Дія» для боротьби із перекупниками на популярному напрямку Київ – Варшава.