додому Новини “Укртелеком” змінив оплату за телефон

“Укртелеком” змінив оплату за телефон

445

vlcsnap-2014-09-15-16h22m04s147“Укртелеком” змінив оплату за телефон. З 1 вересня компанія ввела тарифні плани для різних категорій абонентів, про це повідомляють на своєму сайті. У щомісячних рахунках буде вказана абонплата відповідно до тарифу.

В “Укртелекомі” тарифні плани залежать від типу підключення телефону. Для абонентів, які користуються окремою телефонною лінією, доступні два тарифних плани: домашній базовий і домашній мінімальний. Різниця у абонплаті між ними – приблизно 3-4 гривні. Для мешканців міста і райцентрів телефонний зв’язок обійдеться у трохи більше 30 гривень, для сільських мешканців – трохи більше 20. Для користувачів, телефони яких підключені за спареною системою, доступні також два тарифи: спільний базовий і спільний мінімальний. Для цих абонентів користування телефоном у місті і райцентрі з 1 вересня становить приблизно 25-28 гривень, для сільських мешканців – 17-20 гривень.

Окремий тарифний план створений для безлімітного користування. Він обійдеться приблизно в 50 гривень на місяць. Дізнатися, за яким тарифним планом ви обслуговуєтеся можна, зателефонувавши у Контакт-центр “Укртелекому” 0-800-506-800. Замінити тарифний план не можна, так нам повідомили за цим номером. Тариф залежить не від бажання клієнта, а від можливостей підстанції.