![250112_photo_2022-07-27_17-20-33_new_960x380_0](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/250112_photo_2022-07-27_17-20-33_new_960x380_0-640x390.jpg)
Сьогодні “Укрпошта” ввела в обіг четверту поштову марку воєнного часу “Доброго вечора, ми з України!” тиражем 5 мільйонів штук. У Тернополі відбулось її спецпогашення. “На поштовій марці “Доброго вечора, ми з України!” відтворено реальні події, які мали місце на Миколаївщині та інших регіонах, коли українські селяни без зброї забирали російську техніку, допомагаючи ЗСУ боротися за перемогу. Ця марка так само, як і її попередниці, показує незламність, безстрашність та винахідливість українців, якими сьогодні захоплюється весь світ”. Для вибору патріотичного сюжету для випуску чергової поштової марки було оголошено інтернет-голосування у соціальних мережах та вперше у застосунку «Дія». У народному голосуванні загалом взяли участь 834 тисячі українців, а переможцем конкурсу визначено ескіз дизайнерки-графіка і викладачки живопису Анастасії Бондарець. Придбати нову марку з «українськими тракторними військами» можна уже від сьогодні, 28 липня, у всіх відділеннях поштового зв’язку АТ «Укрпошта» та онлайн.