додому суспільство «Укрпошта» продовжує доправляти телетюнери соціально-незахищеним мешканцям Тернопільщини

«Укрпошта» продовжує доправляти телетюнери соціально-незахищеним мешканцям Тернопільщини

454

З першого січня 2015 року Україна перейде на цифрове телебачення. Дивитися телевізор у високій цифровій якості можна буде лише з допомогою спеціального адаптера – телетюнера. «Укрпошта» продовжує доправляти телетюнери соціально-незахищеним мешканцям Тернопільщини. Посилки уже отримало майже 19 тисяч людей. Скільки ще часу триватиме доставка тюнерів у Тернопільській дирекції "Укрпошти" прогнозувати не беруться, але просять не хвилюватись. Всі, хто замовляли, телетюнери отримають.

У 2012 році Уряд України прийняв постанову, за якою соціально-незахищені категорії людей телетюнери отримають безкоштовно. Для цього писали відповідну заяву в управління соціальної політики. "Укрпошта" доправляти телетюнери почала ще у липні минулого року.

– Є частина телетюнерів, які повертаються. Станом на сьогодні це 286 повернень. В основному це люди, які померли, або неправильно вказана адреса. Хочу ще звернутися до тернополян, які писали ці заяви і продовжують до нас звертатися, щоб вони не хвилювалисяч. Ця робота продовжується і в подальшому буде продовжуватися до повного виконання договору, – розповідає директор Тернопільської дирекції "Укрпошти" Василь Юрчишин.

За почерговість отримання тюнерів "Укрпошта" не відповідає. Підприємство лише доставляє тюнери тим людям, яким вони адресовані. Але процес не зупиняється. Вага однієї посилки – 900 грамів. Коштує один тюнер 487 гривень. Для того, аби отримати у поштовому відділенні телетюнер, достатньо взяти з собою паспорт. Ніяких додаткових документів, які підтверджують пільгу, не потрібно.

– У кожному відділенні людина може отримати або у відділенні поштового зв'язку, або, якщо їй складно, то вона може отримати вдома. Допомагають у цьому і органи місцевого самоврядування, і адміністрації, – каже Василь Юрчишин.

Незабаром  ті, хто телетюнери вже отримали, зможуть у цифровому сигналі дивитися і телеканал TV-4. У тестовому режимі сигнал випробовуватимуть вже у лютому.