![Знімок екрана 2023-07-26 о 18.27.32](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/Знімок-екрана-2023-07-26-о-18.27.32-640x325.jpg)
Укрпошта презентувала для українців нову поштову марку. Цього разу її присвятили працівникам Службі безпеки України. Відтепер поштовий значок можна придбати у відділеннях Укрпошти у всіх регіонах країни та онлайн. Більше про урочисте спецпогашення марки, яке відбулося у Тернополі в обласному Управлінні СБУ, дивіться у сюжеті.
Нова серія складається з п`яти марок та купона з гербом СБУ. Також можна придбати тематичний мерч: футболку “СБУ” та набір стікерпаків.
Марка “Служба Безпеки України” є фінальним випуском марок у серії “Сили Безпеки та Оборони України”. Напередодні вже були представлені всі роди військ ЗСУ, Нацгвардія, поліція, прикордонники та ГУР.