Головна Новини Українців з вищою освітою та знанням Конституції на посади оперуповноважених шукає поліція...

Українців з вищою освітою та знанням Конституції на посади оперуповноважених шукає поліція Тернопільщини

390

Громадян України з вищою освітою, знанням Конституції та вільним володінням українською мовою шукає поліція Тернопільщини. З 16 до 26 січня Головне управління національної поліції області проводить набір на посади оперуповноважених кримінальної поліції. Всього потрібно 27 працівників. Для уникнення черг на попередню бесіду можна записатись за телефоном 27-15-40, або 067 653 7728.

В службові обов’язки оперуповноваженого входить розслідування кримінальних проваджень, проведення розшукових, в тому числі, негласних дій, своєчасне реагування на заяви та звернення громадян. Конкурс у поліції обіцяють провести протягом двох тижнів.

– Будуть проведені медичні обстеження, фізична підготовка, можливості конкурсантів, спецперевірки. Цих 27 чоловік швидко поїдуть на навчання. Тести, все буде проведено, як і в попередні роки, як і в попередньому конкурсі, – розповідає начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Мінімальна заробітна плата, яку зараз отримують слідчий та оперуповноважений – 10 тисяч гривень, інспектор – майже 8 тисяч та вільно найманий працівник – 6 тисяч гривень. Окрім достойної зарплати, працівникам пропонують професійну підготовку за міжнародними стандартами та перспективу кар’єрного росту.

– Ми працювали також в інших мотиваційних напрямках – це забезпечення житлом наших працівників. В минулому році було виділено, як я вже раніше повідомляв, 26 квартир. Половину – пенсіонерам, половину – діючим працівникам. В цьому році в нас також буде 13 квартир, які будуть виділені працівникам згідно списку, без будь-якої позачерговості, – каже Олександр Богомол.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here