додому Новини Українці матимуть змогу записатися на вакцинацію від COVID-19 через застосунок “Дію”.

Українці матимуть змогу записатися на вакцинацію від COVID-19 через застосунок “Дію”.

918

Українці матимуть змогу записатися на вакцинацію від COVID-19 через застосунок “Дію”. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Фейсбуці. Він зазначив, що Мінцифри спільно з Міністерством охорони здоров’я працюють над цифровими інструментами, які спростять процес вакцинації для українців.

“Ми хочемо, щоб кожен українець отримав зручний доступ до вакцинації від коронавірусу, зміг легко записатися, бути в курсі планів країни, а також коли і як він буде вакцинований. Мова йде про ефективне керування очікуваннями громадян”, – написав Федоров.

За його словами, у відомстві планують зробити запис в чергу на вакцинацію проти COVID-19 через Дію максимально зручною — у кілька кліків. Буде сформована база громадян, які хочуть вакцинуватися. На підставі записів в Дії відповідно до плану поставок вакцин МОЗ зможе оперативно розподіляти та направляти чергу. Все це буде підкріплюватися контакт-центром, який постійно комунікуватиме з громадянами. Україна першу вакцину отримає в середині лютого.

МОЗ сподівається, що на COVID-вакцинацію погодяться мінімум 60% українців. Згідно з планом вакцинації, який оприлюднив Кабінет Міністрів, на першому етапі, в лютому-квітні, буде провакциновано 367 тисяч медичних працівників, працівників лікарень, що лікують хворих на COVID-19, військових із зони Операції об’єднаних сил, – повідомляє Укрінформ.