додому АТО Українські воїни – українським медикам

Українські воїни – українським медикам

1388

vlcsnap-2016-02-23-16h34m24s651Українські воїни українським медикам. Медалі за лікування бійців АТО отримали лікарі Тернопільської комунальної міської лікарні №2. Таке нагородження проводиться вперше. Його ініціатор – командир взводу батальйону “Тернопіль” Степан Паскарик, який, перебуваючи на Сході України, отримав травму. Вилікуватись допомогли наші лікарі.

Степан Паскарик на передовій воював більше року. Каже, у березні 2015 його евакуювали через гострий панкреатит і відправили у Київську лікарню, де прооперували. Проте ускладнення дали про себе знати, тому повторне оперування зробили у Тернополі. Зараз Степан Паскарик почувається краще, стверджує, що готовий повертатися в зону АТО.

– З 23 березня 2015 року фактично я досі на лікарняному. Бачете, я то з одної лікарні в другу лікарню, з одної лікарні в другу лікарню. Одна хвороба, там друга хвороба. І я думаю вже, трошки поправимо сили і будемо вже на передові, – розказує командир батальйону ” Тернопіль” Степан Паскарик.

– Чуєте по здоров’ю, що воювати готові і далі?

– Так.

Віктор Овчарук, голова Тернопільської облради, додає:

– Наші учасники антитерористичної операції хочуть відмітити лікарів, які відповідали в медичній допомозі, в оперативній допомозі, скажімо учасників антитерористичної операції. Сьогодні я маю за честь і впринципі дуже радий тому, що беру участь в цьому нагородженні.

П’ять медалей отримали п’ять лікарів Тернопільської комунальної міської лікарні №2 та працівники Тернопільського державного медичного університету стверджують: таких нагород не очікували.

– Це дуже велика нагорода. Тому що, як правило, лікарі в нас находяться в тилу. Вони не на передовій, на передовій більше працюють солдати. Але має бути міцний тил і тоді буде хороша передова, хороші солдати, – каже головний лікар Тернопільської комунальної міської лікарні №2 Віктор Кміта.