додому Новини Україні необхідні реформи щодо боротьби з корупцією, – нардеп Тарас Пастух

Україні необхідні реформи щодо боротьби з корупцією, – нардеп Тарас Пастух

550

vlcsnap-2015-04-23-17h02m39s221Україні необхідні реформи щодо боротьби з корупцією, які б дозволили перекрити широкі канали, якими державні гроші витікають з бюджету в приватні кишені, каже народний депутат України Тарас Пастух. А нещодавно прийняті закони стосовно ринку газу і акціонерних товариств, змінили думку Європи про Україну, вважає нардеп.

– Те, що сьогодні відбулося по прийняттю двох законів, по ринку газу, по акціонерних товариствах, ми перекрили мільярдні канали, які витікали в кишені Коломойського, Фірташа, Льовочкіна. Цю роботу потрібно продовжувати, – розповідає народний депутат України Тарас Пастух.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Наразі на Сході відбувається розвідка боєм, розповів нардеп Тарас Пастух

Ці закони змінили думку Європи про Україну, каже Тарас Пастух.

– Відверто, коли ми зустрічалися з їх делегаціями говорили, що перспектив немає, бо ніякі реформи зрушити з місця не можуть. Коли вони побачили, що ми почали боротися з олігархами, а не з бідним населенням, не з пенсіонерами, соціально-незахищеними, то зараз кількість поїздок європейських парламентарів до нас, нас до них, значно зросла. І дуже багато зараз почало заходити в Україну грандових проектів, які будуть допомагати розвивати малий і середній бізнес на малих територіях, – каже Тарас Пастух.