Головна Новини Україні не потрібна мобілізація, вважає лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко

Україні не потрібна мобілізація, вважає лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко

457

vlcsnap-2015-09-08-18h41m57s122Україні не потрібна мобілізація, вважає лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко. Україні, на думку політика, потрібна ефективна оборонна, кадрова політика в армії та інших силових структурах, розумні і правильні рішення, використання наявних сил і засобів. Контрактна служба і територіальна оборона – запорука успіху, переконаний Анатолій Гриценко.

Контрактна армія, територіальна оборона, ефективна оборонна, кадрова політика в армії та інших силових структурах саме це, а не мобілізація, вкрай необхідні наразі Україні, каже Анатолій Гриценко.

– Суто професійна контрактна армія, відповідно – Нацгвардія і друге – територіальна оборона, яка будується за такими принципами, як вона побудована в Італії, Швейцарії, Швеції, в інших державах. Солдат це професія, не можна привезти будь-кого, два тижні підготовки і вперед. Це не воїн. І така контрактна армія при нормальній побудові буде набагато ефективніша і не побоюся цього сказати – буде дешевшою, – розповідає лідер політичної партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

Відповідні рішення повинен прийняти Президент України, вважає Анатолій Гриценко. Для цього потрібно затвердити Державні програми розвитку збройних сил та розвитку озброєння і військової техніки. Сьогодні цих важливих документів немає. Мінські угоди не забезпечують Україні стійкі умови миру і безпеки, каже Анатолій Гриценко.

– Мінські угоди змушують амністувати без жодних виключень в тяжких злочинах, тих, хто збивав наші і малазійські літаки, повністю все простить. Їх місцева влада, яку там оберуть буде мати набагато більше прав, ніж влада, яку оберуть тут в Тернополі. Якщо там місцева влада почне порушувати закон, не можна її розпустити впродовж трьох років, згідно з мінськими угодами, а тут розпускати можна. Тій місцевій владі дали право створювати свою народну міліцію, не треба довго думати хто складе кістяк тієї міліції. Тій місцевій владі дають право тільки за їх згодою призначати суддів і прокурорів.

Анатолій Гриценко вважає неприйнятним повернення скасованого в 2011 році обов’язкового техогляду автівок. Також політик виступає проти ініціативи Уряду, зокрема Міністра освіти та науки України, про перехід на дванадцятирічний термін навчання в середній школі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here