Головна ctrichka Україна. Перезавантаження. Ефір 19.03. Поставити запитання

Україна. Перезавантаження. Ефір 19.03. Поставити запитання

338

УКРАЇНА (1)19 березня, 20:00 стартує перша програма проекту “Україна. Перезавантаження”. Сьогодні ми спілкуємось у прямому ефірі із:

 

– Лілею Мусіхіною, волонтером штабу Самооборони Тернопільщини;

– Тарасом Германом, волонтером Логістичного центру допомоги бійцям АТО;

– Віталієм Фидрином, бійцем 128-ї гірсько-піхотноі бригади;

– Назаром Сарабуном, бійцем ДУК “Правий сектор”.

 

strilka

Впродовж ефіру залишайте свої думки на тему ефіру та запитання до гостей у коментарях. Вони прозвучать у прямому ефірі програми.

16 КОМЕНТАРІ

 1. Хочемо подякувати Лілі за все, що вона робить! Вона – справжня дочка свого народу,. Це жінка, яка віддає перевагу не нігтям і шубам, а забезпеченню усім тим, що треба нашим хлопцям!!!!!! І при цьому лишається жінкою красиво і ніжною!! Ліля ми від тебе в захваті!! Тримайся!!

 2. чуть не кожен день по телевізору переають, шо Порошенко шось там передав для армії всяку різну техніку. а від знайомих чую, шо все розвалюється на ходу. то куди це все передають???

 3. Ліля – молодець! Вона приклад для всіх жінок, потрібно старатися хоч годину-дві в день провести час як Ліля і тоді ми всі по-трошки допоможемо нашій армії.

 4. Я просто хочу подякувати всім тим, хто стоїть у студії. Завдяки таким небайдужим серцям ми досі маємо шанс на життя і на творчість. Ми всі повинні усвідомити, що все починається з нас і лише від нас залежить – буде тут війна чи ні.

 5. Дякуємо за питання! Ефір вже закінчується, на жаль, два останніх питання задати не встигаємо. Обов”язково передамо гостям!!

 6. Питання ведучій:чи не краще було б зробити зараз в прямому ефірі збір коштів чи іншої допомого,замість “опитування” глядачів!???

  • Логістичний центр допомоги бійцям ТО:
   Тернопіль, Збаразька, 16
   (Гуртовня “Галант”, склад №4)
   (098) 4879152

   Самооборона майдану Тернопільщини: м.Тернопіль, вул. Грушевського 1. 0687058804 – номер гарячої лінії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here