Головна Анонс Україна. Перезавантаження. Ефір 16.04. ВОЛОНТЕРИ. Поставити запитання

Україна. Перезавантаження. Ефір 16.04. ВОЛОНТЕРИ. Поставити запитання

1049

УКРАЇНА (2)Війна, яка вже більше року палає на Сході, до нечуваних розмірів розвинула в Україні волонтерський рух. Українські волонтери, без перебільшення, одягають, годують, лікують та озброюють українську армію. А ще вони шукають зниклих безвісти, визволяють полонених, вивозять тіла загиблих та зустрічають біженців із зони проведення Антитерористичної операції.

У своїй більшості українські волонтери – це успішні люди: різні за віком, професією, віросповіданням, політичними симпатіями. Об”єднуючись та координуючи свої зусилля, без особливого розголосу наполегливо працюють за принципом “Все для фронту, все для перемоги”. Вони не чекають нагород та подяки, вони не покладаються на владу та державу, вони перконані, “якщо не вони, то ніхто”.

Про роботу українських волонтерів будемо говорити в черговій програмі проекту “Україна. Перезавантаження”, у четвер, 16 квітня. Початок ефіру о 20:00.

Гості ефіру:

1. Лілія Мусіхіна – волонтер “Самооборони майдану Тернопільщини”

2. Юрій Свідерський – член ГО “Медичний загін спецпризначення “Білі берети”

3. Наталія Крулевська – волонтер

4. Тарас Герман – завідувач логістичного складу допомоги бійцям АТО

strilkaСвої питання до гостей студії, думки, які виникають впродовж ефіру, залишайте у коментарях. Вони прозвучать у прямому ефірі програми.

 

Коментарі

3 КОМЕНТАРІ

  1. Чого найбільше потребують бійці АТО?????

  2. Як не стати ошуканим і знати, що те, що даємо волонтерам справді дійде до місця призначення?

  3. Я таке чув, що волонтерську допомогу, яка надходить на схід, солдатам не віддають, а керівництво їх продає, а ті гроші забирає собі. Або просто не дають завезти хлопцям, а кажуть вигружати не доїхавши туди. Це правда? Бо не дуже б хотілось. щоб на тому як завжди хтось збагачувався.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here