Головна Анонс Україна. Перезавантаження. Ефір 02.04. ПЕРЕСЕЛЕНЦІ. Поставити запитання

Україна. Перезавантаження. Ефір 02.04. ПЕРЕСЕЛЕНЦІ. Поставити запитання

792

УКРАЇНАВони покинули рідні домівки заради збереження життя. Більшість із них залишились без даху над головою і повертатись їм нікуди. Вимушені переселенці – сумні реалії сучасної України. Хто і як має вирішити їх проблеми? Яка роль кожного, хто називає себе громадянином Єдиної країни? Про це йтиметься на каналі TV-4 у черговій програмі проекту «Україна. Перезавантаження» у четвер, 2 квітня. Початок о 20.00.

 

Гості програми:

– ІРИНА ЖИГУНОВА – волонтер, голова благодійного фонду “Вікно життя”

– ОЛЕКСАНДРА БРИГАДИР – голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України

– ГАЛИНА ЛИЧКО – переселенка з Луганщини

– ВАЛЕНТИНА ЛИЧКО – переселенка з Первомайська

 

 

 

Впродовж ефіру залишайте свої думки на тему ефіру та запитання до гостей у коментарях. Вони прозвучать у прямому ефірі програми.strilka

Коментарі

4 КОМЕНТАРІ

  1. багато чув про те, шо переселенці ведуть себе по хамськи, здорові мужики сміються над нами, кажуть, шо ми неповноцінні. знайома стикнулась із тим, шо от вона працює в барі у львові, і обслуговувала переселенців, а вони плювали в тарілки і казали, шо бандерівкам тільки прибирати за ними, шо вони ні на шо не здатні і шо донецьк тримає всю україну на вєсу.

  2. Скажіть будь-ласка куди переїхало міська організація червого христа, куди можна приносити непотрібний одяг

  3. Це дуже велика справа, яку ви робите! держава у нас хороша та сильна, але не вміє ще вирішувати таких питань, як переселенці, чи не хоче, чи гне може. я думаю, що завдяки таким людям як ви, ми будемо потроху вчитися, здобудемо перемогу і заживемо у мирі. слава україні!!!!

  4. Молодці, якби не допомога червоного хреста і волонтерів то б наша армія і переселенці не вижили б. Дякуємо за вашу працю. І потрібно з вас брати приклад, щоб хоч годину- дві в день, в тиждень прожити як волонтер, тоді б ми зробили набагато більше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here