додому Новини “Українці серед інших європейських націй” – тема першого шкільного уроку у новому...

“Українці серед інших європейських націй” – тема першого шкільного уроку у новому навчальному році

1241

Відпочили – а тепер за навчання. Перший дзвоник пролунав для школярів навчальних закладів. Наша знімальна група побувала на урочистій лінійці у Тернопількій Українській гімназії імені Івана Франка. Чи налаштовані першачки та цьогорічні випускники до навчання – у сюжеті.

Біля Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка збираються дітлахи. Перед початком урочистої лінійки, вчитель дає настанови першачкам-гімназистам і на власному прикладі демострує: потрібно бути дружніми.

На школярів “зачекалися” шкільні парти, за яким вони проведуть черговий навчальний рік. Проте для когось перший двоник – останній. Семикласники-гімназисти посилено вчитимуться, аби успішно скласти незалежне оцінювання і вступити до омріяного вишу.

3 вересня школярі прийшли до гімназії на перший урок. Цього року його тема – “Українці серед інших європейських націй.” В учнів формують почуття приналежності до європейської спільноти, прищеплюють почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до рідної історії і толерантне ставлення до соціокультурних надбань різних європейських народів.